پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه
۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸ ۲۶۹۱
پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران از جمله نهادهای کشور است که از سال 1375، تولید ملی و خودکفایی در محصولات استراتژیک فنی مربوط به خود را به عنوان هدف تعریف کرده و در ارتباط با آن تلاش‌ بسیاری نموده است. در حال حاضر و در طی سالیان گذشته با حمایت و پشتیبانی مسئولین ارشد سازمان و همیاری و تلاش همکاران حوزه فنی و شرکت‌های دانش بنیان داخلی، روند خودکفایی در تعداد قابل توجهی از تجهیزات چرخه فنی سازمان از تولید تا توزیع انجام شده است.

به جهت فراهم آوردن فرصت آشنایی و مذاکره با شرکت‌های تولیدکننده محصولات بومی شده در حوزه های تخصصی فنی سازمان صدا و سیما، همزمان با پانزدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه، نمایشگاهی با رویکرد ارائه دستاوردهای خودکفایی در حوزه های فنی سازمان برگزار می گردد. محصولات سخت افزاری و نرم افزاری ارائه شده در این نمایشگاه، حوزه های استودیویی، سیگنال رسانی، فرستنده های رادیویی و تلویزیونی، رسانه های نوین، فضای مجازی و زیرساخت های IT و تاسیساتی را پوشش خواهد داد.

  

شرکت سروش رسانه با در اختیار داشتن یکی از وسیع ترین شبکه های ارتباطی بر بستر فیبر نوری در تهران و 24 مرکز استان جهت ارایه تخصصی  پهنای باند اینترنت و اینترانت، انتقال داده و مرکز داده و همچنین محصولاتی همچون خدمات تعاملی و ارزش افزوده، تولید و پیاده سازی نرم افزارهای مرتبط با پردازش صدا و تصویر و تامین تجهیزات کامپیوتری و سخت افزاری در این نمایشگاه حضوری پررنگ داشته است.