دانلود کتاب سئو محتوا بازاریابی محتوا محور
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۳ ۲۷۳۰
دانلود کتاب سئو محتوا بازاریابی محتوا محور
گوگل در سال های اخیر توجه زیادی به تولید محتوا از نوع با کیفیت دارد.ولی واقعا معیار کیفیت یک محتوا چیست؟ و چگونه می توان موضوعات مناسب را انتخاب نمود؟ در کتابی که در ادامه معرفی خواهیم کرد،به جواب این دو سوال و سوال های مرتبط دیگر خواهید رسید.پس در ادامه با ما همراه باشید.
بازاریابی محتوا (به انگلیسی: Content marketing) طبق تعریف ویکیپدیا نوعی از بازاریابی است که به فرایند تولید و به اشتراک گذاری محتوایی که باعث حفظ مشتریان قبلی و بدست آوردن مشتریان جدید می شود، می پردازد. این محتوا و اطلاعات می تواند به انواع مختلفی چون اخبار تحلیلی، ویدیو، کتاب الکترونیکی، اینفوگرافی، مطالعه موردی، راهنما و دستور العمل ها، سوالات و پاسخ، مقالات و تصاویر و… تولید و منتشر گردد.
در کتابی که توسط آقای امیرحسین اسماعیلی با عنوان ” سئو محتوا بازاریابی محتوا محور ” تهیه شده است،مدیران وبسایت ها و وبمستر ها می آموزند که چگونه با استفاده از بازاریابی محتوا به افزایش فروش و سوددهی برسند،همچنین قواعد تولید یک محتوا با کیفیت از دیدگاه موتور های جستجو نظیر گوگل را فرامیگیرند که نتیجه تولید محتوا باکیفیت،افزایش رتبه سایت در صفحات اول موتور های جستجو و در کنار آن افزایش بازدید خواهد بود.
جهت دریافت رایگان کتاب سئو محتوا بازاریابی محتوا محور اینجا کلیلک نمایید.
(رمز فایل : www.it-research.ir)
منبع : وبسایت مقاله آی تی