Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /home/sinet/domains/sinet.ir/public_html/inc/startup.php on line 63
پهنای باند - خدمات | سروش رسانه

پهنای باند

 • پهنای باند اختصاصی

   شرکت سروش رسانه در طی سال های گذشته با در اختیار داشتن یکی از وسیع ترین شبکه های ارتباطی در جهت ارایه تخصصی عرضه خدمات پهنای باند، این خدمات را به نهادها، شرکت ها، موسسات خصوصی و دولتی، عرضه کنندگان خدمات اینترنت (ISP)، دانشگاه ها و مراکز علمی و پژوهشی ارایه داده است و توانسته خود را به عنوان یکی از مجرب ترین شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می نمایند، معرفی نماید.

  شبکه حاضر از سال1381 به عنوان یکی از اولین شبکه های مدرن ارتباطی کشور و با هدف فعالیت تخصصی در راستای توسعه و گسترش بسترهای شبکه اینترانت داخل کشور و ایجاد ارتباط و اتصـال قوی به شبکه اینتـرنت راه اندازی شد. هم اکنـون شـرکت سـروش رسانه، با بهره گیـری از نیـروهای متخصـص و سرمایه گذاری مناسب، موفق به ایجاد و توسعه این شبکه ارتباطی به عنوان یکی از کارآمـدترین و گسترده ترین شبکه های سطح کشور گردیده است.

  سروش رسانه با احراز پروانه ISDP به شماره 109-16-12 از سازمان مقررات رادیویی و با در اختیار داشتن بیش از 10 مرکز در سطح کشور تهران و حومه که همگی با استفاده از تکنولوژی فیبر نوری به یکدیگر متصلند و استفاده از جدیدترین فناوری های سخت افزاری و نرم افزاری، یکی از به روزترین و کارآمدترین شبکه های گسترده در کشور را به وجود آورده است.

  همچنین شرکت سروش رسانه با داشتن دفتر نمایندگی فعال در استان های اردبیل با پروانه ISP به شماره 121-12-11، کرمان با پروانه ISP به شماره 153-29-11، خراسان رضوی با پروانه ISP به شماره 149-19-11، گلستان با پروانه ISP به شماره 122-32-11، هرمزگان با پروانه ISP به شماره 136-37-11 آماده خدمت رسانی در زمینه ارائه خدمات پهنای باند اختصاصی می باشد.

   

   "جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه های این خدمت با شماره تلفن 22618683 تماس حاصل نمایید"

   
 • پهنای باند حجمی (Hotspot)

  در این سرویس، مدیریت کاربران بسته به نوع سیاست گذاری شبکه مربوطه متفاوت بوده و ارائه اینترنت میتواند جهت کاربردهای مختلف بصورت محدود به برخی ازسایتهای خاص و یا کاملاً آزاد صورت گیرد. در این طرح، ساختار اصلی این سرویس بر پایه سیستم عامل قدرتمند لینوکس طراحی شده که امکان حداکثر بهره وری و امنیت را برای کاربران اینترنت فراهم نموده در عین حال نیازی به سخت افزارهای پیچیده و گران قیمت ندارد .در این طرح هر یک از کاربران می توانند با توجه به گروه خود اعتبار سنجی شده و بعد از اخذ مجوز از سرور با پهنای باند تعیین شده در زمانهای مجاز دسترسی از اینترنت استفاده نمایند.

  این سرویس شرکت سروش رسانه بیشتر در مراکز دسته جمعی مثل دانشگاه ها و مراکز عمومی و پر رفت و آمد مانند رستوران ها برای دستگاه های وای فای دار، مثل موبایل، تبلت و لپ تاپ و آی پاد و ... در نظر گرفته شده است.
   
   
  "جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از تعرفه های این خدمت با شماره تلفن 22618683 تماس حاصل نمایید"
 • ترانزیت دیتا

   شرکت سروش رسانه با تکیه بر زیرساخت ارتباطی غنی خود می تواند بستر امنی برای انتقال اطلاعات سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی باشد.با این توضیح این شرکت می تواند اطلاعات لازم را در نقطه ای تحویل گرفته و در نقطه ای دیگر بسته به نظر مشتری تحویل دهد.

  لازم بذکر است که در این راستا شرکت سروش رسانه از استاندارهای بین المللی و تضمین شده امنیتی بهره گیری می نماید.